FIRMAST

HEISON SA asutati aastal 1993. Ligi 10 aasta jooksul on meie turuosa Eestis pidevalt kasvanud. HEISON SA-le kuulub moodne ärihoone (1200 m2), lao- ja tootmishooneid (4000 m2), 10 000 m2 tööstuspinda ning oma raudteevõrgustik. Meie firma asub Eesti suurima sadama naabruses ning raudtee ja suurte maanteede läheduses. (vt. kaarti...)

Meie firma laod on varustatud EU nõuetele vastava kaasaegse tehnikaga, mis võimaldab sooritada kiireid ja turvalisi laadimistöid ning muid vajalikke operatsioone. Meie logistikasüsteem lubab kiiresti ja usaldusväärselt täita kõik tellimused ning toimetada need meie ladudest klientideni. Meie firma puidu-ja metallitöötlemisseadmed on valmistatud Euroopa tuntud tööriistatootjate poolt ja kannavad kvaliteetseid kaubamärke.Tänu headele seadmetele on meil võimalik toota eeltöödeldud materjale vastavalt kliendi soovidele ja joonistele.

HEISON SA arendab oma suhteid partnerite ja hankijatega vastastikuse usalduse ja koostöö baasil. Pikaajaline firma strateegia koosneb sellest, et pakkuda klientidele erinevaid lahendusi alates algmaterjali hankimisest kuni valmistoodanguni välja. Samuti arendame me oma valmistoodangu tootmist-valmistame detaile kasutamiseks nii ehitus-, mööbli- kui ka teistes tööstusharudes.

Kontaktandmed : Heison SA AS, tel. +3726349700,
fax. +3726349701, info@heison.ee
WWW: http://www.heison.ee